ЗДО №3, ”Сонечко”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Група "Бджілка"

Вихователі:

      Павліченко Наталя Петрівна - працює понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця

    Табачковська Валентина Борисівна  - працює  в середу

Девіз:

Наші  діти  працьовиті

Та  найкращі  в  цілім  світі!

І  летять  вони  в  садок, 

Наче  бджілки  на  медок! 

Педагогічне  кредо:

Любити  дитину  і  віддати  їй  тепло    своєї  душі.

       В нашій групі   14  розумних, допитливих та працьовитих «бджілок», які  постійно оточенні турботою, увагою та щирою любов’ю  досвідчених вихователів.

      Група «Бджілка » запрошує вас у світ дитинства, де кожен малюк зможе знайти собі друзів і проводити свій час в атмосфері тепла, турботи і уваги.

     Наша діяльність базується на врахуванні індивідуальних здібностей дитини, розвитку вільної особистості, а також створенні умов для фізичного і духовного здоров`я малят.

     Група працює за рекомендаціями програми «Дитина», що дає нам можливість не тільки чутливо реагувати на побажання вашого малюка, але і виявляти його творчі здібності , підвищений інтерес до пізнання навколишнього світу.  В ранньому віці дитина отримує багато різноманітних вражень від навколишнього світу, вона розрізняє кольори, форми, величини. Тож дуже важливо вчасно збагатити дітей зоровими, слуховими, дотиковими враженнями, правильно облаштувати середовище, в якому перебуває дитина .

     В групі «Бджілка » ми навчаємося, граємося, розвиваємо творче мислення, фантазію. Ми спрямовуємо свої зусилля на формування малят вміння активно засвоювати знання  і творчо їх використовувати у продуктивній діяльності. У нашій групі діти ростуть і розвиваються в атмосфері любові та психологічного комфорту.

 

Логін: *

Пароль: *